Quota 101

Jako pierwsza w regionie otrzymała certyfikat uznania dla ochrony różnorodności biologicznej w rolnictwie.

Nasza winnica

Wyjątkowa winnica położona w Torreglia wśród wzgórz Euganei we Włoszech, niedaleko Padwy.

101 oznacza metry nad poziomem morza. Z tej wysokości rozciąga się doskonały widok na okolicę, szczególnie piękną podczas zachodu słońca. To niezwykłe miejsce zostało stworzone przez prawdziwych pasjonatów wina. Tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością. W dębowych beczkach leżakują wina z winnic o bogatej historii. Winnica Quota 101 jako pierwsza w regionie otrzymała certyfikat uznania dla ochrony różnorodności biologicznej w rolnictwie. Producenci kierują się ideą zrównoważonego rozwoju, a pomiędzy krzewami winnymi rosną wiekowe drzewa oliwne i lasy.

Nasze wina

Quota 101 – Serprino

Quota 101 - Serprino

Wino o słomkowym kolorze z delikatnymi zielonymi reflaksami. Wyczuwalne świeże aromaty białych owoców, takich jak jabłko i gruszka, delikatnie musujące, świeże i lekkie.

Białe / Wytrawne

DOC Colli Euganei

100% Glera

Biodiversity Friend Certification

Quota 101 – Poggio Ameno

Quota 101 - Poggio Ameno

Wino utrzymuje intensywny i przyjemny zapach czerwonych owoców, a także lekko pikantny i ziołowy posmak. Dobrze zbudowane i aksamitne w smaku.

Czerwone / Wytrawne

DOC Colli Euganei

100% Cabernet Sauvignon

Biodiversity Friend Certification

Quota 101 – Ortone

Quota 101 - Ortone

Wino o intensywnym rubinowym kolorze. Wyczuwalne aromaty czerwonych owoców, zwłaszcza wiśni. Na finiszu nieco pikantne i dobrze zbudowane wino ze świetnie zintegrowanymi taninami.

Czerwone / Wytrawne

DOC Colli Euganei

50% Merlot, 50% Cabernet

Biodiversity Friend Certification