Limitowana kolekcja Diamond

Projekt win z kolekcji „Diamond” powstał z myślą o rynku luksusowych hoteli, eleganckich restauracji, klubów i salonów.

Nasza winnica

Najlepsze diamentowe wina sygnowane marką Swarovskiego.

Projekt win z kolekcji „Diamond” powstał z myślą o rynku luksusowych hoteli, eleganckich restauracji, klubów i salonów. W takich miejscach wymaga się najwyższej klasy produktów, stąd też butelki Diamond zdobione są oryginalnymi kryształami Swarovskiego, sprowadzanymi na zamówienie z Austrii. Co więcej wina z tej kolekcji reprezentują sobą nie tylko wysoką jakość, ale również natychmiastową gotowość do spożycia.

Wina z kolekcji Diamond reprezentują klasę produktów premium. Są eleganckie i wysokojakościowe. Kluczową rolę w kolekcji win Diamond odgrywa terroir. Każde wino reprezentuje bowiem swoją apelację, co jest wyczuwalne już z pierwszym łykiem.

Nasze wina

Diamond Corvina Cabernet Sauvignon

Diamond

Corvina Cabernet Sauvignon

Wino o intensywnej rubinowej barwie z tendencją do granatowych refleksów w miarę starzenia się. Bukiet bardzo charakterystyczny, winny z ostrymi nutami. W smaku wytrawne, aksamitne, z lekko wyczuwalnymi taninami.

Czerwone/ Wytrawne

IGT Veneto

Corvina, Cabernet Sauvignon

Diamond Amarone

Diamond Amarone

Wino o intensywnym granatowo–czerwonym kolorze. Charakteryzuje się winnym bukietem z dominującym, intensywnym wiśniowym aromatem. W smaku aksamitne, z wyczuwalnymi taninami oraz finiszem z wiśni i gorzkich migdałów.

Czerwone/ Wytrawne

VALPOLICELLA D.O.C.G. CLASSICO

Corvina Veronese, Rondinella, Molinara

Diamond Prosecco

Diamond Prosecco

Wino o kryształowo czystym, jasnożółtym odcieniu. Bukiet z przyjemnymi nutami dojrzałych owoców. W smaku delikatne, dobrze zbalansowane oraz zachwycająco przyjemne i świeże.

Białe / Wytrawne

DOC Veneto

100% Prosecco

Diamond Pinot Grigio

Diamond Pinot Grigio

Kolor wina jest słomkowy, intensywnie żółty z jasnozielonymi refleksami. Bukiet delikatny, świeży, z nutami białych owoców. W smaku delikatnie mineralne i lekko aromatyczne.

Białe / Wytrawne

IGT VERONA

100% Pinot Grigio