Limitowana kolekcja Diamond

Projekt win z kolekcji „Diamond” powstał z myślą o rynku luksusowych hoteli, eleganckich restauracji, klubów i salonów.

Nasza winnica

Najlepsze diamentowe wina sygnowane marką Swarovskiego.

Projekt win z kolekcji „Diamond” powstał z myślą o rynku luksusowych hoteli, eleganckich restauracji, klubów i salonów. W takich miejscach wymaga się najwyższej klasy produktów, stąd też butelki Diamond zdobione są oryginalnymi kryształami Swarovskiego, sprowadzanymi na zamówienie z Austrii. Co więcej wina z tej kolekcji reprezentują sobą nie tylko wysoką jakość, ale również natychmiastową gotowość do spożycia.

Wina z kolekcji Diamond reprezentują klasę produktów premium. Są eleganckie i wysokojakościowe. Kluczową rolę w kolekcji win Diamond odgrywa terroir. Każde wino reprezentuje bowiem swoją apelację, co jest wyczuwalne już z pierwszym łykiem.

Nasze wina

Prosecco DOC Extra Dry

Prosecco DOC Extra Dry

Słomkowe Prosecco w stylu spumante o trwałych bąbelkach przynoszące aromaty jabłek i kwiatów brzoskwini. Na podniebieniu lekkie, orzeźwiające, z delikatnie goryczkowym finiszem, który urozmaica delikatnie słodką kompozycję.

Białe/ Wytrawne

DOC Prosecco

Glera

11,5

Włochy, Veneto

Corvina-Cabernet Sauvignon IGT Veneto

Corvina-Cabernet Sauvignon

IGT Veneto

Rubinowe wino o intensywnym aromacie czerwonych i czarnych owoców urozmaiconych akcentem ostrych przypraw. Soczysta, wiśniowo-porzeczkowa paleta, podkręcana przez lekką pikanterię i goryczkę, tworzy przyjemny żywy balans o miękkim nacechowaniu.

Czerwone/ Wytrawne

IGT Veneto

Corvina, Cabernet Sauvignon

13,5

Włochy, Veneto

Pinot Grigio DOC delle Venezie

Pinot Grigio DOC delle Venezie

Wino o słomkowej barwie z zielonymi rysami prezentuje delikatne aromaty białych owoców, siana i kwiatów jaśminu. Delikatne na podniebieniu, świeże i mineralne.

Białe/ Wytrawne

DOC delle Venezie

Pinot Grigio

12

Włochy, Veneto

Amarone della Valpolicella DOCG Classico

Amarone della Valpolicella

DOCG Classico

Legenda Veneto - Amarone o głębokiej barwie czerwonych minerałów granatu, prezentuje charakterystyczny intensywny, hojny bukiet przepełniony ciemnymi wiśniami i borówkami, który uszlachetniają aromaty skóry, migdałów i subtelne akcenty tytoniu i kawy. Potężne wino, pełne słodkiego owocowego ciała, z cennym migdałowym tłem, z ujmującą aksamitną strukturą, delikatną taniną i długim finiszem.

Czerwone/ Wytrawne

Amarone della Valpolicella DOCG Classico

Corvina Veronese, Rondinella, Molinara

15

Włochy, Veneto