Cuatro Rayas

Jeden z największych producentów win w Hiszpanii z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem.

Nasza winnica

Cuatro Rayas jest jednym z największych producentów win w Hiszpanii, a produkty tej marki dostępne są na rynkach całego świata. Ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie i tradycja winnicy Cuatro Rayas uczyniło ją flagowym producentem hiszpańskich białych win. Winogrona uprawiane są na ponad 2000 hektarów. Najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół zachowana jest na każdym etapie tworzenia wina. Potwierdzają to liczne certyfikaty i nagrody przyznawane winom marki Cuatro Rayas.

Nasze wina

Cuarenta Vendimias Sauvignon

Cuarenta Vendimias Sauvignon

Jednoszczepowe wino o jasnożółtym kolorze. Odznacza je dostojny i zrównoważony smak z wyczuwalnym aromatem owoców cytrusowych i białych kwiatów z nutą balsamiczną oraz odrobiną mięty. Wino o wysokiej kwasowości, orzeźwiające i aromatyczne jak owoce cytrusowe.

Białe / Wytrawne

D.O. Rueda

Sauvignon (Rueda)

Cuatro Rayas Cuarenta Vendimias Cuvée

Cuatro Rayas - Cuarenta Vendimias Cuvée

Cuarenta Vendimias- zbiór winogron pochodzi z czterdziestoletnich krzewów. 20% kupażu stażowane w beczkach z dębu francuskiego. Kolor złocisty, na nosie gruszkowe lekko pikantne z wyczuwalnym dębowym aromatem.

Białe / Wytrawne

DO Rueda

Verdejo

Hiszpania

Cuarenta Vendimias Verdejo

Cuarenta Vendimias Verdejo

Wino monoszczepowe o jasnożółtym kolorze z zielonymi refleksami. Wyczuwalny aromat białych owoców z nutą balsamiczną i włoskim koprem, charakterystyczne dla tej odmiany. Wino dobrze zbudowane, o idealnie wyważonej kwasowości, aksamitne z długim finiszem.

Białe / Wytrawne

D.O. Rueda

100% Verdejo

SILVER MEDAL BERLINER WEIN TROPHY SE 2017 (2016)

SILVER BACO 2017 (2016)

GOLD MEDAL BERLINER WEIN TROPHY 2016 (2015)

SILVER MANOJO 2016 (2015)

GOLD MEDAL CONCOURS MONDIAL DU BRUXELLES 2016 (2015)

SILVER BACCHUS 2016 (2015)

Lagartijo Verdejo

Lagartijo Verdejo

Jednoszczepowe wino o słomkowym kolorze z zielonymi refleksami. Intensywny aromat skórki cytrynowej i minerałów w towarzystwie dojrzałych jabłek i brzoskwini. W smaku energetyczne, z orzeźwiającym, lekko gorzkim finiszem.

Białe / Wytrawne

Rueda

100% Verdejo

Cuarenta Vendimias Tempranillo

Cuarenta Vendimias Tempranillo

Wino o intensywnym, wiśniowym kolorze wraz z fioletowymi refleksami. Nos intensywny, pełen dojrzałych, czarnych owoców. Podniebienie mocno strukturalne, słodkawe, o pełnych taninach. Bardzo długi finisz.

Czerwone/ Wytrawne

Ribera del Duero

100% Tempranillo

ZOBACZ VIDEO