Nieposkromiona Sycylia

Sycylia to niezwykły region w którym od lat, a nawet wieków, powstają wina. Czuć tam niezwykły klimat śródziemnomorskiej bryzy z delikatną zimą i gorącym latem. Winiarstwo Sycylijskie budowało swoją renomę przez wiele lat dzięki czemu stało się wysokiej jakości odnośnikiem.

Nasza winnica

Sycylijski klimat

Starożytny i niezmienny splendor Sycylii znajduje również odzwierciedlenie w zabytkowych budynkach, które mają elegancki i wyszukany styl architektoniczny. Baglio Gibellina dominuje tak w mieście jak i miasteczkach pobliskich wzgórz, winnice cechuje każda zmiana pory roku przynosząc różne kolory, zapachy i dźwięki.

Nasze wina

Baglio Gibellina U… Passimento

Baglio Gibellina U… Passimento

Charakterystyczny intensywny bukiet z odrobiną czerwonych i czarnych owoców, szczególnie jagód. Smak ciepły, pełny i harmonijny z gładkimi i eleganckimi taninami.

Czerwone / Wytrawne

IGT Terre Siciliane

70% Nero D’Avola, 30% Frappato

DECANTER WORLD WINE AWARDS COMMENDED

ASIA WINE TROPHY GOLD

MUNDUS VINI GOLD MEDAL

Sogno del Sud – Grillo

Sogno del Sud - Grillo

Kolor wina jest żółty, słomkowy. Zapach intensywny i przyjemny, z ostrymi nutami egzotycznych owoców. W smaku świeże i przyjemnie delikatne, dobrze zbalansowane z intensywnym posmakiem. Temperatura serwowania: 8 ° -10 ° C. Idealne do dań rybnych oraz pikantnego białego mięsa.

Białe / Wytrawne

IGT Terre Siciliane

100% Grillo

Vino Biologico

Baglio Gibellina Notturno

Baglio Gibbelina - Notturno

Wino o złotej barwie, wyczuwalne aromaty kwiatowe owocowe, brzoskwiń i melonów. Świeże i harmonijne.

Białe / Wytrawne

IGT Terre Siciliane

Zibbibo, Chardonnay

Włochy, Sycylia

Orgoglio Bianco – Zibibbo

Orgoglio Bianco - Zibibbo

Wino o jasnożółtym kolorze. Aromat owoców doskonale harmonizujących z cytrusami, brzoskwinią i melonem. W smaku świeże i eleganckie, jednocześnie soczyste i zbalansowane.

Białe / Wytrawne

IGT Sicilia

100% Zibibbo